Mimo że w sklepach można kupić dzisiaj każdy gatunek wędlin od wielu producentów, to coraz częściej gotowe produkty nie spełniają oczekiwań konsumentów pod względem jakości, smaku i ceny. Co gorsza większość gotowych produktów ma w sobie mnóstwo konserwantów, które szkodzą zdrowiu i obniżają walory smakowe wędliny. Wiele osób z sentymentem wspomina smak szynki jadanej kilkadziesiąt lat temu, któremu nie potrafi dorównać żadna współczesna wędlina. Trudno się więc dziwić, że osoby posiadające ogrody lub choćby niewielkie podwórko przy domu decydują się na montaż wędzarni, umożliwiającej własnoręczną produkcję wędlin na własne potrzeby.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom rosnącej liczbie klientów, udostępniamy Państwu w naszym sklepie najlepsze wędzarnie, dzięki którym mogą Państwo robić wspaniałe i zdrowe wędliny o niepowtarzalnym smaku.

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa modele wędzarni opalanych drewnem oraz urządzenie na gaz.

Niewielkie, kompaktowe rozmiary wszystkich trzech urządzeń oraz specjalne uchwyty pozwalają na łatwe ich przemieszczanie i ulokowanie w dowolnym miejscu.

Każda z wędzarni ma inny zakres działania, z których warto wymienić możliwość wędzenia na ciepło, zimno i gorąco czy specjalne miejsce na wędzenie ryb. Dostępne w naszym sklepie urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, specjalizujących się w produkcji niezawodnych urządzeń grillowych. Atrakcyjne ceny wędzarni pozwalają każdemu spełnić marzenie o prawdziwie domowych wyrobach masarskich, które dzięki temu prostemu urządzeniu mogą gościć na stole codziennie, a nie tylko od święta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl